kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος

Πήγαινε κάτω 
+10
y=αx+β
loraX
How Bo You Bo?
tirovlaxos
kardoula
Ekiff
EveP
Fallen angel
beef cake
Spellborn*
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 10:48

Αγρια δολοφονημενος με 7 μαχαιριες σε στηθος, λαιμο και πλατη βρεθηκε στο σπιτι του ο γνωστος ηθοποιος Νικος Σεργιανοπουλος......

Τα σχολια σας................!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beef cake

beef cake


Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Ηλικία : 32
Τόπος : Λιγο πιο πέρα από το γαλαξία μας
Registration date : 01/05/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 11:20

^ Shocked Shocked Shocked Shocked
Πότε έγινε αυτο?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 11:39

Τι άγρια εβδομάδα ... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 11:40

^^Χτες το βραδυ εγινε η δολοφονια!

και συμφωνω για τα "" Shocked "" ....Με το που γυρναω σπιτι κανω ενα ζαπινγκ στην TV και πεφτω στη Μενεγακη και βλεπω τον τιτλο: "Νεκρος ο Ν.Σργιανοπουλος"...Περασαν μερικες στιγμες μεχρι να το χωνεψω....και μετα βαζω Star, οπου ειχε κατι σαν εκτακτο δελτιο και απο εκει εμαθα τις λεπτομερειες! Λεγεται επισης οτι τον δολοφονησε καποιος γνωστος του....και γινεται κουβεντα για την επισκεψη ενος γνωστου σκηνοθετη στο σπιτι του Σεργιανοπουλου πριν την δολοφονια....Ηταν ο ιδιος "σκηνοθετης" που ειπωθηκε οτι ειχε αναμειξη οταν επιασαν τον Σ. για ναρκωτικα....

^Γιατι τι αλλο εγινε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beef cake

beef cake


Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Ηλικία : 32
Τόπος : Λιγο πιο πέρα από το γαλαξία μας
Registration date : 01/05/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 11:47

^Όταν μπλέκεις με τον υπόκοσμο...δεν την βγάζεις καθαρή...
Όσο για το τι έγινε αυτή την εβδομάδα νομίζω οτι δολοφόνησαν μία γυναίκα στο σπίτι της με παρόμοιο τρόπο... No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 13:03

Παιδιά,πραγματικά έχω συνταραχθεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω για σας,αλλά εγώ ανήκα στο πλήθος των ερωτευμένων μαζί του κοριτσιών,ειδκά ως Μαρκοράς...

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ας βρει τουλάχιστον την ηρεμία που ζητούσε εκεί που είναι..................

R.I.P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 13:08

Κρίμα, κρίμα, κρίμα... Το star εχει καθε πρωι την εκπομπή μεσα σ' όλα. εκει αποκαλύφτηκε η όλη ιστορία και μετά ακολούθησαν και τ αλλα κανάλια. μεχρι την ώρα που τελείωσε η εκπομπή όλο αυτό το θέμα είχαν. ο Χίος είπε για έγκλημα ερωτικού πάθους. εν αναμονή των εγκληματολόγων για περισσότερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 13:42

Ναι ρε παιδια, πραγματικα κριμα....Και θα περιμενε κανεις να βαλει μυαλο μετα την ιστορια που ειχε με τα ναρκωτικα....Παντως, φοβοταν για τη ζωη του απο πριν, γιατι ειχε βαλει κατι σαν ντετεκτιβ....(κατι τετοιο ακουσα απο τις εκπομπες).....Επισης, ακουσα οτι....χωρις να θελω να μπω σε λεπτομερειες.....οτι οι μαχαιριες στο λαιμο του ηταν "πολυ βαθιες" (αν καταλαβαινετε τι εννοω)...

Δε μπορω να το χωνεψω παντως οτι ο πρωταγωνιστης των "Σταβλων της Εριεττας Ζαϊμη" , μιας απο τις καλυτερες ελληνικες σειρες που προβληθηκαν ποτε και μιας απο τις αγαπημενες μου, πεθανε.......

Το μονο καλο απο την ολη ιστορια ειναι οτι θα βαλουν επαναληψη προς μνημην του τους Σταβλους και θα απολαυσουμε για μια ακομα φορα μερικες στιγμες γελιου.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 15:21

Αχ κ εγω το ακουσα σημερα το πρωι στον Γρηγορη. Στην αρχη εγραφε πως βρεθηκε μαχαιρωμενος στο σπιτι του. Και μετα δολοφονημενος. Μιλαμε ... εμεινα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 16:06

kai ego emeina.. itan apo tous ithopoious p goustara na tous vlepo na paizoun... zousan ton rolo.. krima kai pali krima
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΤετ 4 Ιουν - 19:04

Παιδια, κι εγω επαθα σοκ. Ελειπα ολη τη μερα σχεδον απ'το σπιτι και το οταν το εμαθα.... Shocked
Στην αρχη, πριν ακουσω λεπτομερειες υπεθεσα οτι αυτοκτόνησε, μετα και απ'ολη αυτη την πίεση που δεχτηκε τελευταια. Ετσι κια λλιως φαινοταν οτι δεν ηταν καλα..
αλλα μετα που ακουσα οτι τον κατεσφαξαν...Ελεος...Τι μισος ηταν αυτο....

Δε θελω να κανω υποθεσεις ουτε τιποτε αλλο. Καλυτερα να τα ακουσουμε απο την Αστυνομια πρωτα.
Θεος 'σχωρεστον.

Επισης, παιδια, θα ηθελα να παρακαλεσω να αποφευχθουν "περιεργα" σχολια για την προσωπικη ζωή στα πλαισια της συζητησης που θα γινει στο τοπικ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
beef cake

beef cake


Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Ηλικία : 32
Τόπος : Λιγο πιο πέρα από το γαλαξία μας
Registration date : 01/05/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠεμ 5 Ιουν - 13:16

Είδατε τι έδειξε τελικά η νεκροψία;;;Δεν δέχτηκε τελικά 7 μαχαιριές αλλά 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
Έλεος δηλαδή....Πόσο μίσος είχε αυτός που τον σκότωσε...... Guns No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠεμ 5 Ιουν - 14:08

Nαι το ειδα, ειχε βαθιες μαχαιριες στον λαιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠεμ 5 Ιουν - 16:01

και εγώ έπαθα σοκ όταν μου το πε ο αδερφός μου...ένας πολύ καλός ηθοποιός που συμπαθούσα πολύ!!

Θεός σχωρέστον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Τόπος : βιβλίο μαθηματικών
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠεμ 5 Ιουν - 22:34

Είναι πολλοί άνθρωποι - κατά τ' άλλα κανονικοί - που τυχαίνει σε μια στιγμή της ζωής τους να τους τη βαρέσει και να σκοτώσουν έναν άλλο άνθρωπο και μετά πια συνειδητοποιούν τι έκαναν. Οι περισσότερες δολοφονίες νομίζω γίνονται έτσι και όχι εκ προμελέτης ή εξ αμελείας. Έτσι κι αυτό.
Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι ένα σημαντικό κοινωνικό πρόβλημα με το οποίο ούτε η επίσημη πολιτεία, αλλά ούτε και οι επίσημες κοινωνικές/ανθρωπιστικές επιστήμες δε βλέπω να ενδιαφέρονται και πολύ να το λύσουν. Αντίθετα βλέπω να ενδιαφέρονται πολύ να "βοηθήσουν" τον κόσμο να θέλει να κάνει όσο το δυνατόν περισσότερες πλαστικές επεμβάσεις.
Είναι βλέπετε τα λεφτά στη μέση. Αν λυθούν τα προβλήματα, από πού θα τα παίρνουν; Ενώ αν δημιουργήσουν καινούρια...(και εννοώ αυτό με τις πλαστικές)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 550
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 28/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠαρ 6 Ιουν - 2:01

Όπως είναι αυτονόητο, όταν το άκουσα δεν το πίστευα !

Να εκθέσω τώρα την άποψή μου : Στάνταρ έχει σχέση με την ιστορία με τα ναρκωτικά. Πιστεύω ότι με τον δολοφόνο του είχαν κάποια οικονομική αντιπαράθεση ή σχετική με δόσεις / ποσότητες ...
Ένας φίλος μου υποθέτει ότι ίσως ο ίδιος ο Σεργιανόπουλος έβαλε κάποιον να τον σκοτώσει (κάποιον μπράβο ίσως), επειδή μετά τα τελευταία γεγονότα είχε πέσει ψυχολογικά. Προσωπικά το βρίσκω λίίίγο ακραίο...
Αυτό όμως που μου κάνει τεράστια εντύπωση, είναι πώς γίνεται να μην ακούστηκε καθόλου φασαρία την ώρα του φόνου και να μην πήρε κανείς πρέφα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Dee_dee

Dee_dee


Αριθμός μηνυμάτων : 311
Ηλικία : 31
Τόπος : Σέρρες; :P
Registration date : 31/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠαρ 6 Ιουν - 11:05

21 μαχαιρίες; Μου φαίνεται απίστευτο! Ήταν από τους αγαπημένους μου ηθοποιούς... Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν φάρσα. Μετά σοβάρεψαν. Δύσκολο να πιστέψει κανείς ότι "έφυγε" ένας τόσο καταπληκτηκός ηθοποιός (για μένα και για όποιον θέλει). Κρίμα, κρίμα... Sad

R.I.P. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠαρ 6 Ιουν - 21:01

ρε παιδιά, 21 μαχαιριές δείχνουν ΜΙΣΟΣ! Άντε μια, δυο, τρεις πέντε δέκα, για να λές οκ το σκότωσα... αλλά 21? ο χειρότερος εχθρός σου να είναι, με 6-7 μαχαιριές το έβγαλες το άχτι σου... εμένα αυτό μ κάνει εντύπωση...

δημήτρη, εγώ δεν πιστεύω ότι έχει σχέση με ναρκωτικά.. παρόλο που βρέθηκε κόκα σπίτι τ... το ότι βρέθηκε γυμνός, αντίθετα, μ λέει πολλά...

πωπω, στη μάνα του δεν το είπαν.. λογικό... είδατε στη κηδεία τον Ρήγα?
κρίμα.. κρίμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠαρ 6 Ιουν - 21:30

Και ακομα δεν νομιζω να εβαλε ο ιδιος να τον σκοτωσουν. Απ οτι ακουσα προσπαθησε να αμυνθει.
Τον ειδα τον Ρηγα. Ηταν χαλια.
Η καημενη η μαμα του. Αυτη πραγματικα ηταν για λυπηση. Sad
Παιδια οτι κ να εκανε δεν του αξιζε τετοιο τελος.

Καλο του ταξιδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΠαρ 6 Ιουν - 21:31

Topic moved.

Ταιριαζει πιο πολυ στην "Επικαιροτητα".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΣαβ 7 Ιουν - 0:54

kardoula έγραψε:
Και ακομα δεν νομιζω να εβαλε ο ιδιος να τον σκοτωσουν. Απ οτι ακουσα προσπαθησε να αμυνθει.
Τον ειδα τον Ρηγα. Ηταν χαλια.
Η καημενη η μαμα του. Αυτη πραγματικα ηταν για λυπηση. Sad
Παιδια οτι κ να εκανε δεν του αξιζε τετοιο τελος.

Καλο του ταξιδι.
Μα δεν έκανε τπτ... Επειδή ήταν χρήστης δεν σημαίνει ότι ήταν "κακός" άνθρωπος. Ήταν αδύναμος χαρακτήρας... Κι αυτό φαίνεται από το γεγονός ότι ήταν εξαρτημένος από τα ναρκωτικά, το αλκοόλ... Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι ως άνθρωπος έκανε άσχημες πράξεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΣαβ 7 Ιουν - 9:24

^Ακριβώς Μανώλη!!Έχω ακούσει τα τέρατα όλες αυτές τις μέρες...Ο άνθρωπος ότι έκανε το έκανε στον εαυτό του και έχουν πέσει όλοι να τον φάνε.Τέτοιο θάψιμο,έλεος.Εντάξει,κάποια πράγματα που δεν τα έχεις συνηθίσει σου κακοφαίνονται αλλά δεν μπορούν να δουν παραπέρα..


Δεν μπορούν να δουν ''τα μεγάλια κεφάλια'',αυτοί που μας κυβερνούν σε οποιοδήποτε χώρο,είναι ο ορισμός της διαφθοράς.Μας λιώνουν στην κυριολεξία,πατάν στα πτώματά μας για τα προσωπικά συμφέροντά τους.Αυτά όμως δεν μας πειράζουν!Τους προσκυνάμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΣαβ 7 Ιουν - 12:41

^σωστό κια αυτό.. αλλά άλλο ήθελα να τονίσω...

αν υπήρχε μικρή βοήθεια στον Σεργιανόπουλο, και στον κάθε Σεργιανόπουλο που είναι μπλεγμένος, ίσως να μην είχε ένα τόσο άδοξο τέλος. Γιατί πραγματικά δεν του άξιζε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΣαβ 7 Ιουν - 12:56

αυτές τις μέρες εχει στηθεί τρικούβερτο γλέντι απο ορισμένα κανάλια μ αυτό το συμβάν. Ο Σεργιανόπουλος όσο ζούσε δεν είχε δώσει κανένα δικάίωμα και τώρα οι δημοσιογράφοι και ο κάθε πικραμένος βγαίνει και λέει το μακρύ και το κοντό του. ελεος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος   Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος Icon_minitimeΣαβ 7 Ιουν - 16:29

Συμφωνω με τον Μανολη πως ναι, δεν εκανε κατι κακο. Δεν ενοχλησε τους γυρο του. ειναι κ αλοι που δεν κανουν χρηση ... κ δεν ειναι απο τα καλα ατομα.
Και ναι, ποτε δεν εχει δωσει τροφη για σχολια. Ας σταματησουν οι κουτσουμπολιστικες εκπομπες να ασχολουνται πια. Ας αφησουν ησυχη την ψυχη του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νεκρος ο Νικος Σεργιανοπουλος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΚΑΦΕΝΕΣ :: ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ-
Μετάβαση σε: