kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Επαναλήψεις σειρών

Πήγαινε κάτω 
+12
anastasiagr
Gonzo
Typos_tou_Para5
EveP
kardoula
savvas999
A.R
Veakis
Fallen angel
How Bo You Bo?
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
loraX
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 23:16

Παρακολουθείτε τις επαναλήψεις των ελληνικών σειρών??Κι αν ναι, ποιών??Ή σας εκνευρίζει το γεγονός ότι τα κανάλια προκειμένου να καλύψουν κάποιες ώρες βάζουν και ξαναβάζουν παλιότερα σίριαλ?

εγώ όταν βάζουν επανάληψη το είσαι το ταίρι μου, δεν το χάνω με τίποτα!(άντε, και καμιά φορά βλέπω και το θα βρεις το δάσκαλό σου)

Εσείς??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 550
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 28/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 0:02

Όποτε θυμηθώ ή δεν έχω κάτι να κάνω, βλέπω "Κωνσταντίνου και Ελένης", "Άκρως οικογενειακόν", "10 λεπτά κήρυγμα" και (όποτε έχει) "Σαββατογεννημένες".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 8:59

"Σαββατογεννημενες" : όσες φορές και να το παίξει, δε προκειται να το χασω! Worthy

"Ντολτσε Βίτα" : κι αυτο all time classic.

"Παρα 5" : που το δειχνει για πρωτη (και υποθετω οχι για τελευταια Razz ) φορα φετος, θα το συνεχισω οταν πλησιαζουν τα τελευταια επεισοδια.

"ακρως οικογενειακον" : βλεπεται ευχαριστα. Οποτε ειμαι σπιτι και το πετυχω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 10:02

Κι εγώ συνήθως βλέπω αν πετύχω κάτι ... Κυρίως τώρα το Άκρως Οικογενεικόν που παίζει νωρίς όταν γυρνάω απ' το σχολείο. Φυσικά βλέπω Σαββατογεννημένες όταν βάζει ... Παρά 5 η αλήθεια είναι ότι δν βλέπω, γτ ειδικά Κυριακή βράδυ δν ξέρω ... δ με τραβάει. Δυο ξένους, Είσαι το ταίρι μου ... απλά εξαρτάται και το τι ώρα ... κατά τις 3-4 βολεύει, μετά ... τσου ... πάει μακριά η βαλίτσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 10:21

Οι επαναλήψεις ελληνικών σειρών δεν φαίνεται να εκνευρίζουν το κοινό αφού χαρίζει σ'αυτές απλόχερα υψηλά ποσοστά τηλεθέασης και έτσι τα κανάλια -ειδικά το Mega- τρίβουν τα μάτια τους Smile !

Χαρακτηριστικά η πρόσφατη επανάληψη της σειράς "Είσαι το ταίρι μου" έδινε καθημερινά ποσοστά που έφταναν μέχρι και 28 % (!) σε απογευματινή ζώνη και ενώ έχει προβληθεί καμιά 10αριά(και λίγο λέω) φορές.Αφήστε δε που πολλές νέες σειρές προσεύχονται να πιάσουν τέτοια ποσοστά Rain ...

Το Κων/νου κι Ελένης πάλι στον ΑΝΤ1 κάνει το κανάλι να αναπολεί τις παλιές καλές του δόξες.

Αγαπημένη μου ... επανάληψη η Dolce Vita!Προβάλλεται τώρα για χιλιοστή φορά και δεν τη βαριέμαι με τίποτα. Ατάκες που δεν τις χορταίνω και ερμηνείες αξέχαστες από την Παναγιωτοπούλου και τη Μπαλανίκα μέχρι και τη Καβογιάννη και τη Φωκά Thumb !

Επίσης Δύο Ξένοι,Σαββατογεννημένες και Είσαι το Ταίρι μου.Όλες τους διαμάντια.

Η ... φονική για μένα επανάληψη είναι αυτή του Εμείς κι εμείς Thumb down Yucky .Δεν αντέχεται με τίποτα η ρημάδα.Και πόσα λεξοτανίλ να πάρω νέος άνθρωπος; Ετοιμαστείτε πάντως γιατί κοντοζυγώνει! Laughing

Αυτό που με εξέπληξε είναι ότι βαριέμαι φέτος τις επαναλήψεις του Παρά 5 Exclamation ! Θες που ξεκοκαλίσαμε τη σειρά,θες που έβλεπα κάθε επεισόδιο 6-7 φορές μέσα στην ίδια βδομάδα τον καιρό που προβαλλόταν,τώρα δεν πολυκαίγομαι...

Να το κοιτάξουμε γιατρέ μου αυτό; Ill
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 10:29

Ναι κι εγώ ακριβώς αυτό .. βσκ νιώθω ότι τα έχω δει τόσες φορές και αρκετά πρόσφατα που δε με τραβάει να καθίσω ... Πάντως για το Εμείς κι εμείς συμφωνώ ... και όσο έρχεται καλοκαιράκι μας πλησιάζει επικίνδυνα ...Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 10:37

Επίσης για όσους ενδιαφέρεστε,βάλτε τα ξυπνητήρια σας στις 4 το πρωί(ώρα που ξύπναγε η Άντζελα Δημητρίου όταν δούλευε στις κλωστές "Πεταλούδα" Doofy ) και απολαύστε αξέχαστες σειρές όπως Cheek to Cheek,Το κλειδί,Εκείνες κι εγώ,Βότκα Πορτοκάλι,Απαγορευμένη Αγάπη κι άλλα φαντάσματα του παρελθόντος... Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 12:46

οταν βαζουν επαναληψεις σειρων το καλο ειναι οτι βαζουν πολυ δυνατες παλιες σειρες οπως ειναι το "ντολτσε βιτα" που το εχω δει αμετρητες φορες και παλι το βλεπω ευχαριστως! επισης "κωνσταντινου και ελενης" και φυσικα τα "εγκληματα" την ωραιοτερη σειρα ever! Worthy Worthy Worthy καλα και "οι σαββατογεννημενες" αξιζουν πολλα! το παρα5 δεν το βλεπω συχνα ειναι η αληθεια προτιμω να δω επιλεγμενα επεισοδια που εχουν γελιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 13:30

OMG! Ξεχασα το "είσαι το ταιρι μου" ! εξαιρετικο!

Παιδια, συμφωνω κι εγω...Το Παρα 5 δεν ειναι σειρα που θα πεις οτι θα τη δω 100 φορες επαναληψη..Ελπιζω να το μυριστει ο mister Καπουτζιδης ως εξυπνος ανθρωπος που ειναι και να μην επιτρεψει στο Mega να κανει τετοιο λαθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 550
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 28/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 14:06

A.R έγραψε:
και φυσικα τα "εγκληματα" την ωραιοτερη σειρα ever! Worthy Worthy Worthy

Α ναι, τα ξέχασα τα "Εγκλήματα" ! Όχι, πάντως, ότι τα βλέπω φανατικά...

Βρε παιδιά, τι άλλο ξεχάσατε εκτός από το "Εμείς κι Εμείς" ;

Όπως λέει και ένα ανέκδοτο : Πώς καταλαβαίνεις ότι ήρθε το καλοκαίρι;

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
savvas999

savvas999


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Τόπος : Caprica
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 14:09

Δύο Ξένοι για 100στη φορά.Ποτέ δεν την βαριέμαι! Από τις καλύτερες ελληνικές σειρές Wink

Επίσης: Δέκα λεπτά κήρυγμα, Σαββατογεννημένες. Που και που ίσως να δω το Κωνσταντίνου και Ελένης


Είδα και καμια 10αρια φορές το Είσαι το ταίρι μου αλλά πλέον το έχω βαρεθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.FrackingOthers.com
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 14:14

Εγω βλεπω τα εξης: Παρα5 αλλα τωρα που το εβαλαν Σαββατο το χανω.
Ντολτσε Βιτα Ολοι εκει δινουν ρεστα. Πολυ γελιο.
Εισαι το ταιρι μου Βικυ- Σωτηρης
Σαββατογεννημένες Σενιορα Σουλα
Κωνσταντίνου και Ελένης
Άκρως οικογενειακόν
Εγκλήματα
Εμεις κ Εμείς
Άντε και το καλοκαιρι το Ρετιρε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 15:12

Νο1:Δύο Ξένοι!!!Τα έχω και σε dvd,αλλά δεν πτοούμαι!Μου αρέσει πάααααρα πολύ και όποτε και αν το βάζει το βλέπω από το πρώτο μέχρι το τελευταίο επεισόδιο!

Νο2:Είσαι το ταίρι μου!!Απλά καταπληκτική!


Μετα βλέπω Κων/νου και Ελένης,εγκλήματα,50-50,Σαββατογεννημένες αλλά όχι τόσο φανατικά όσο τα άλλα

Το παρα 5 το έβλεπα πολύ φανατικά όταν παιζότανε και περίπου άλλες 5 φορές (ολόκληρο) σε dvd.Ε,δεν πάει άλλο!!Τώρα απλά αναπολώ τις ατάκεςε....


Όσο για τα εγκλήματα,εκεί στο ψιλικατζίδικο της Παρθένας βλέπω προϊόντα και συσκευασιες που είχα ξεχάσει πως υπήρξαν κάποτε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 15:23

EveP έγραψε:
Όσο για τα εγκλήματα,εκεί στο ψιλικατζίδικο της Παρθένας βλέπω προϊόντα και συσκευασιες που είχα ξεχάσει πως υπήρξαν κάποτε!!

Μάλλον εννοείς το Εμείς κι Εμείς Wink .

Έχετε προσέξει στο ψυγείο του ψιλικατζίδικου της Παρθένας που οι πορτοκαλάδες έχουν ένα "σκοτωμένο ποντικοπορτοκαλί" χρώμα; Very Happy Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Typos_tou_Para5

Typos_tou_Para5


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 35
Registration date : 02/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 16:45

Ωραίο θέμα. Δεν μπορώ να πω ότι κάθομαι να βλέπω τις επαναλήψεις. Τις βλέπω μόνο όταν δεν έχω τίποτα άλλο να κάνω, ή άμα τύχει να έχουν διαφημίσεις τα άλλα κανάλια και το γυρίσω και πέσω σε μια σειρά που μ' αρέσει.

Βέβαια η καλύτερη επανάληψη κατ 'εμέ είναι οι "Σαββατογεννημένες"!! Ατάκα στην ατάκα. Πολλές δεν τις θυμάμαι καν, ενώ το χαβαλετζίδικο της υπόθεσης (σε αντίθεση με το Παρά 5 που έχει και σκηνές με τον πρωθυπουργό) μου κρατάνε αμείωτο το ενδιαφέρον. Τρελαίνομαι και για το πώς παίζουν οι ηθοποιοί. Αχ σειρά σαν αυτή τόσο φρέσκια, ακόμα και ο Καπουτζίδης δύσκολο να ξαναγράψει μιας και τον περιμένουν στη μπούκα για την περιζήτητη "καινοτομία".

Τέλος να πω σε αυτό το θρεντ, ότι το Mega το έχει παραχέσει με τις επαναλήψεις φετινών σεζόν. Πλέον όλες οι σειρές μπορούν να κοκορεύονται ότι πάσχουν από το φαινόμενο "Παρά 5" δηλαδή έχουν την πολυτέλεια να παίζουν κάθε δυο βδομάδες, χωρίς επίπτωση στα νούμερά τους. Ειδικά αυτές τις Γοργόνες τις έχουν ξεσκίσει. Και αν κρίνουμε από το ότι φτιάχνεται από το ίδιο crew που έκανε πέρυσι το Παρά 5, εγώ αρχίζω να έχω ενοχές για το τι σούραμε στον Καπουτζίδι πέρυσι, όταν είναι ολοφάνερο ότι το crew αυτό θέλει τέλεια αποτελέσματα την τελευταία στιγμή!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 17:21

Typos_tou_Para5 έγραψε:
Βέβαια η καλύτερη επανάληψη κατ 'εμέ είναι οι "Σαββατογεννημένες"!! Ατάκα στην ατάκα. Πολλές δεν τις θυμάμαι καν, ενώ το χαβαλετζίδικο της υπόθεσης (σε αντίθεση με το Παρά 5 που έχει και σκηνές με τον πρωθυπουργό) μου κρατάνε αμείωτο το ενδιαφέρον.
Για τον ίδιο ακριβώς λόγο προτιμώ κι εγώ τις επαναλήψεις των Σαββατογεννημένων από αυτές του Παρά 5.

Typos_tou_Para5 έγραψε:
Πλέον όλες οι σειρές μπορούν να κοκορεύονται ότι πάσχουν από το φαινόμενο "Παρά 5" δηλαδή έχουν την πολυτέλεια να παίζουν κάθε δυο βδομάδες, χωρίς επίπτωση στα νούμερά τους. Ειδικά αυτές τις Γοργόνες τις έχουν ξεσκίσει. Και αν κρίνουμε από το ότι φτιάχνεται από το ίδιο crew που έκανε πέρυσι το Παρά 5, εγώ αρχίζω να έχω ενοχές για το τι σούραμε στον Καπουτζίδι πέρυσι, όταν είναι ολοφάνερο ότι το crew αυτό θέλει τέλεια αποτελέσματα την τελευταία στιγμή!!
Πέρυσι του σούραμε πολλά γιατί είχαμε εξαρτηθεί από τη σειρά! Smile Οι επαναλήψεις έβγαζαν από μέσα μας τον Φρέντι Κρούγκερ σε συνδυασμό με Χάνιμπαλ Λέκτερ Laughing !Θυμάμαι εκείνο το thread στο αείμνηστο και γεμάτο big relaunches forum (Evil or Very Mad Twisted Evil Laughing ) "Eπαναλήψεις ή αλλιώς κράξτε όσο θέλετε" που μόνο κατάρες δεν ρίξαμε (αν και υποψιάζομαι ότι μερικοί τα έκαναν τα βουντού τους)!

Στην περίπτωση των γοργόνων όπως φαίνεται μάλλον το crew είναι υπεύθυνο και κυρίως ο Α.Αγγελόπουλος αλλά κανείς δεν παραπονιέται γιατί δεν συγκρίνεται με την περσινή φρενίτιδα με το Παρά 5.

Αυτό το λέω γιατί προσωπικά φέτος τίποτα δεν βλέπω τίποτα φανατικά και συστηματικά οπότε ψιλοαδιαφορώ για τις επαναλήψεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Typos_tou_Para5

Typos_tou_Para5


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 35
Registration date : 02/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 17:26

Εγώ εκνευρίζομαι για το "Μαύρα Μεσάνυχτα".

Μια φορά έπαιξε επανάληψη, ενώ είχε δείξει και trailer μάλιστα!!

Αλλά ευτυχώς αυτοί στο "Μαύρα Μεσάνυχτα" είναι κάτι παραπάνω από συνεπείς. Αφού εμείς θα βλέπαμε το 3ο επεισόδιο και η Βλαντή έλεγε στον Γρηγόρη ότι γύριζαν ήδη το 10ο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 19:04

Ίσως επειδή ο Βασίλης Ρίσβας και ο Πάνος Κοκκινόπουλος είναι εξίσου συνεπείς και δεν μας είχαν συνηθίσει σε επαναλήψεις τα προηγούμενα χρόνια με τις δουλειές τους(50-50 και 10η Εντολή Wink ).

Ειδικά το 50-50,θυμάμαι,προχωρούσε κανονικά όσο το Παρά 5 πήγαινε 10 βήματα πίσω Evil or Very Mad .

Μιας και λέμε για επαναλήψεις σειρών,να συμπεριλάβουμε και τις ξένες(αν και η ξένη τηλεόραση είναι σε άλλο τόπικ).

Χαρακτηριστική αυτή των FRIENDS που δεν τελειώνουν ποτέ! Drums Διπλά και τριπλά επεισόδια κάθε σαββατοκύριακο ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ εδώ και 3 χρόνια.

Κι εδώ το Star δε φταίει όταν τα ποσοστά για μεσημεριανή ζώνη σαβ/κου και μετά τόσες επαναλήψεις παραμένουν ικανοποιητικά ειδικά για το μέσο όρο τηλεθέασης του καναλιού.

Καθημερινά τώρα προβάλλει και τις πολύ καλές Ιατρικές Υποθέσεις,ενώ παράδοση του καναλιού είναι πλέον να προβάλλει τα βράδια του καλοκαιριού για τους ξεχασμένους στο σπίτι τη σειρά Charmed.

Το τελευταίο αμελητέο σε σχέση με το καταιγισμό επαναλήψεων του Mega!

A! ExclamationΑναρωτιόμουν πάντα πώς και δεν πρόβαλε μεταξύ 2 Ξένων και Ντόλτσε Βίτα το πολύ καλό Δις Εξαμαρτείν,μέχρι που άκουσα ότι κάηκαν οι κόπιες σε πυρκαγιά πριν από χρόνια Shocked Neutral confused pale.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 22:28

Veakis έγραψε:
EveP έγραψε:
Όσο για τα εγκλήματα,εκεί στο ψιλικατζίδικο της Παρθένας βλέπω προϊόντα και συσκευασιες που είχα ξεχάσει πως υπήρξαν κάποτε!!

Μάλλον εννοείς το Εμείς κι Εμείς Wink .


Ναι αυτό εννοούσα!! Embarassed Embarassed

Μου φαίνεται πως το μυαλό μου(το ποιό;Wink το'χω πάνω απ'το κεφάλι μου geek geek Wink :scratch: Tooth
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ηλικία : 105
Τόπος : Ακόμα κλεισμένος στο ντουλάπι !!!
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 13:57

loraX έγραψε:
Παρακολουθείτε τις επαναλήψεις των ελληνικών σειρών??Κι αν ναι, ποιών??Ή σας εκνευρίζει το γεγονός ότι τα κανάλια προκειμένου να καλύψουν κάποιες ώρες βάζουν και ξαναβάζουν παλιότερα σίριαλ?

εγώ όταν βάζουν επανάληψη το είσαι το ταίρι μου, δεν το χάνω με τίποτα!(άντε, και καμιά φορά βλέπω και το θα βρεις το δάσκαλό σου)

Εσείς??

Ναι Tooth , " Στο παρά 5 " & " Τί ψυχή θα παραδώσεις, μωρή ;;; " afro Twisted Evil Wave .

Πάλι ΝΑΙ Roll και η επανάληψη που δεν αντέχω καν και μ΄ έχει κάνει να ξενερώσω-μισήσω-βαρεθώ-σιχαθώ 1 σειρά είναι η επανάληψη των " 2 Ξένων " Thumb down Yes :shut: Locked Guns doh Guns Yucky Vamplaser Hammer Kill Jason Crash Evil or Very Mad Mad .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anastasiagr

anastasiagr


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Registration date : 11/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 15:41

εγω παρακολουθω κωνσταντινου και ελενης, 10 λεπτα κηρυγμα και ακρως οικογενειακον(οσες φορες κι αν τα βαζει δεν βαριεμαι να τα βλεπω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 17:50

Σαββατογεννημένες,Εισαι το ταιρι μου σιγουρα
Εγκληματα αν πετυχω κανενα επεισοδιο
Κων/νου κι ελενης με εκνευριζει ωρες ωρες ο Ρωμας,η Ραντου ειναι απο τις αγαπημενες μου
Παρα 5,αν και μου λειπει πολυ,δεν το παρακολουθω στις επαναληψεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 15:07

Μια σειρα που θελω οπωσδηποτε να δω σε επαναληψη καποια στιγμη αλλα το Mega δε μου κανει τη χαρη ( Laughing ) ειναι η "Αιθουσα του χρονου". Υπεροχη σειρα, με τον υπεροχο Αρη Λεμπεσοπουλο και την ακομη πιο υπεροχη Μαρια Ναυπλιωτου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 16:11

Πού τη θυμήθηκες love?

Νομίζω ότι την έδειχνε σε επανάληψη σαββατοκύριακα κάποιου καλοκαιριού(πριν από τους Ολυμπιακούς του '04 Razz ) !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Επαναλήψεις σειρών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επαναλήψεις σειρών   Επαναλήψεις σειρών Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 17:24

LOL, ελα ντε? Απλα, μου αρεσε παρα πολυ και θα ηθελα να την ξαναδω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
 
Επαναλήψεις σειρών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ :: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: