kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Within Temptation!

Πήγαινε κάτω 
+6
Spellborn*
Nemesis
How Bo You Bo?
Dee_dee
Fallen angel
Broken_Angel
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 10 Ιουλ - 18:54

Εγω τελικα δεν ηρθα για λογους που ανεφερα. Crying or Very sad

Μαιρη βαλε φωτο αν θες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
mary

mary


Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ηλικία : 31
Τόπος : Εδώώώώώ
Registration date : 30/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 11 Ιουλ - 12:44

Dystyxws dn evgala photos. Sth selida tou Rockwave exoun anevei kapoies.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 11 Ιουλ - 15:09

Wraio to setlist....Το Memories ομως δεν το ειπαν????Κριμα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Spellborn* στις Σαβ 12 Ιουλ - 11:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evrocks

Evrocks


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 32
Τόπος : Evworld
Registration date : 23/05/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 12 Ιουλ - 10:49

Wave
Mia sunaulia pou pragamatika aksize!!! Worthy
(akoma ponaw vevaia se xeria, podia, auxena alla dn peirazei Razz )
Oi Within Teleioi kai to setlist htan sxedon idaniko gia festival afou dn borousan na paiksoun parapanw Wink
kapoies pics:

Within Temptation! - Σελίδα 3 WT2

Within Temptation! - Σελίδα 3 WT5

Within Temptation! - Σελίδα 3 WT6

Within Temptation! - Σελίδα 3 WT

Punk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 12 Ιουλ - 13:17

Απλα Worthy Worthy

Αχ....Τι εχασα... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 18 Ιουλ - 17:38

Ας αλλαξουμε λιγο θεμα....

Ερωτηση: Ποιο ηταν το πρωτο τραγουδι απο Within Temptation που ακουσατε και σας εκανε να ακουσετε και τα υπολοιπα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ 21 Ιουλ - 15:33

Και στους Within, όπως και στους Nightwish. Δεν άρχισα να ακούω, επειδή άκουσα κάποιο κομμάτι... Είχα διαβάσει σχόλια και επίσης κατέβαζα ολόκληρη τη δισκογραφία τους. Δεν θυμάμαι ποιο ήταν το πρώτο.. Ή το Angels ή κάποιο απ' το The heart of everything...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 9:55

Εγω κατεβασα απο το Greek fun κατα τυχη το WHAT HAVE YOU DONE και με το που το ακουσα μου αρεσε τοσο που πηγα κατευθειαν και αγορασα το album, το The Heart Of Everything....Δεν μπορει ενα συγκροτημα που βγαζει ενα τοσο ωραιο τραγουδι να μην εχει τουλαχιστον αλλα 4 καλα! Και φυσικα μου αρεσαν ολα απο το THOE, αγορασα και το The Silent Force και κατεβασα ολα τα προηγουμενα album kai cd singles.....Αυτααααα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 19:15

Τώρα που το λες το What have you done ίσως ήταν το 1ο που άκουσα, συνειδητά ότι είναι WT... Γιατί πριν 1-2 χρόνια είχα ακούσει το Restless και μ' άρεσε πολύ, αλλά δεν ήξερα ότι είναι δικό τους..Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 19:20

^ Αυτο ακριβως συνεβη κι με'μενα! Laughing

Ειχα ακουσει ηδη το Restless αλλα δεν ειχα συνειδητοποιησει οτι ειναι αυτοι. Μετα εφαγα το κολλημα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 19:43

Εμένα το Restless μου το είχαν δώσει σαν Ev song.. Razz Laughing Πάντως και όταν άκουσα το What have you done μου θύμισε λίγο Amy η φωνή της, αλλά στα υπόλοιπα τραγούδια όχι ιδιαίτερα... Έτυχε να τραγουδάει πιο χαμηλά εκεί..Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι 22 Ιουλ - 20:12

Κοραλια μηπως εισαι τελικα η αδερφη ψυχη μου; Laughing Laughing

Κι εγω για Ev τραγουδι το ειχα καταχωρημενο! Shocked Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 23 Ιουλ - 0:43

Είμαστε κι οι δυο θύματα της ίδιας πλάνης..Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Γιωργής

Γιωργής


Αριθμός μηνυμάτων : 121
Ηλικία : 37
Registration date : 09/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ 1 Αυγ - 17:09

Πολύ καλοί οι Within Temptation! Αγαπημένο μου τραγούδι το Our solemn hour.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ 2 Αυγ - 10:45

^Οντως πολυ ωραιο! Για μενα το δευτερο καλυτερο τραγουδι του album "The Heart Of Everything" (μετα το What Have You Done φυσικα.....).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ 20 Αυγ - 20:11

Εχω πολλα νεα απο Within Temptation!!

Πρωτον, οι W.T. διαλεξαν το "Forgiven" ως τεταρτο single απο το album "The Heart Of Everything"....

Οριστε και το cover του καινουργιου single:

Within Temptation! - Σελίδα 3 Forgiv10

Επισης, στις 22 Σεπτεμβριου κυκλοφορει ενα live DVD ονοματι "Black Symphony" με τραγουδια κυριως απο το "The Heart Of Everything", αλλα και μερικες απο τις πιο παλιες τους επιτυχιες.......

Οριστε και το cover του Black Symphony:

Within Temptation! - Σελίδα 3 Black_10

Υ.Γ. Οι W.T. εχουν κανει πολυ κακη επιλογη οσον αφορα τα single του "The Heart Of Everything" κατα τη γνωμη μου....
Για πρωτο single, ενταξει, το What Have You Done ως "καλυτερο" τραγουδι αξιζε να ειναι το lead single του album....Και επειδη συνηθως δευτερο single γινεται μια μπαλαντα....το "Frozen" μπορω να πω οτι ηταν ιδανικο.....Απο κει και περα ομως.....τα εχουν κανει θαλασσα!
Αντι να βαλουν το "The Howling" ως τριτο single αφου το διαφημισαν και τοσο και αφου συντομα εγινε ενα απο τα favourites του album, προτιμησαν το "All I Need" confused confused confused για τριτο single τη στιγμη που δεν ειχε ακουστει σχεδον καθολου και ουτε ειναι κατι ιδιαιτερο σαν τραγουδι......Τελικα το "The Howling" το κυκλοφορησαν σε μορφη EP το οποιο κυκλοφορησε μονο μεσω Internet και σε λιγες ωρες ειχε εξαντηληθει.... eleos eleos Και τοσο καιρο περιμενα το "πολυποθητο" Laughing τεταρτο single, ελπιζοντας πως θα ηταν το "Our Solemn Hour" ή το "The Cross" (που οπως δηλωσε η ιδια η Sharon ειναι ενα απο τα αγαπημενα της), ή τουλαχιστον το "Hand Of Sorrow" (!!!).....Και τελικα ... τοση αναμονη για ενα "Forgiven" .... το οποιο σαν τραγουδι ειναι απλα καλο, οχι τπτ ιδιαιτερο......χωρις καθολου κιθαρες ή ντραμς που τις περισσοτερες φορες βαριεται κανεις να το ακουσει μεχρι το τελος......!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 1:12

Ας συμπληρώσω κι εγώ..

Το setlist του single είναι:

1. Forgiven (Single version)

2. Forgiven (Album version)

3. The Howling (Live at beursgebouw Eindhoven 23-11-2007)

4. Hand Of Sorrow (Live at beursgebouw Eindhoven 23-11-2007)

5. The Heart Of Everything (Live at beursgebouw Eindhoven 23-11-2007)

Δεν με χαλάει ιδιαίτερα, αλλά κι εγώ προτιμούσα το Howling..

Το Forgiven θα κυκλοφορήσει ψηφιακά σε πολλές χώρες..

...Και για το Black Symphony...( Worthy Worthy ), ορίστε trailer... Τα σπάει κανονικότατα.... Punk :

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 10:24

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Τα σπαει κανονικοτατα!!! Συμφωνω Κοραλια!
Φοβερο trailer και εννοειται το "Our Solemn Hour" τα σπαει!!!! Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 10:32

Ανυπομονω, ανυπομονω! Clap geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 11:05

Σχετικα με το καινουργιο single......μια παρατηρηση: ΜΟυ φαινεται οτι οι W.T. εκαναν κατι αντιστοιχο με τους Evanescence....Και τα δυο συγκροτηματα επελεξαν για τεταρτο single το "τελευταιο" κομματι απο το tracklist του αλμπουμ, το οποιο τυχαινει και στις δυο περιπτωσεις να ειναι ενα αργο κομματι, χωρις καθολου κιθαρες ή ντραμς.....Solo piano και λιγο βιολι....

Δε νομιζω να ειναι συμπτωση.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 18:27

Δεν ξέρω.. Στην περίπτωση των Ev όμως το Good enough είναι ένα πολύ προσωπικό κομμάτι της Amy που την αντιπροσώπευε αυτή την περίοδο της ζωής της, τόσο ερωτευμένη και μόλις παντρεύτηκε.. Εμένα βσκ δεν μου κάνει εντύπωση.. Και μ' αρέσει κιόλας πάρα πολύ.. Χαίρομαι που το έκαναν single.. Άλλωστε έκαναν και δυνατά κομμάτια.. CMWYS, SS, Lithium (μπαλάντα μεν, αλλά δυνατή και μεγάλη εμπορική επιτυχία.), γτ όχι το τελευταίο να είναι κτ τέτοιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 18:52

Δεν ξερω....Απλως μου φαινεται οτι οι W.T. αντιγραφουν λιγο τους Ev.Οχι σε στυλ και μουσικη, αλλα σε οργανωση και επιλογη τραγουδιων, προωθηση τους, κλπ....

π.χ.1) : Οι Evanescence στο Fallen εβαλαν στη δευτερη θεση του tracklist ενα δυνατο ντουετο με τον Paul McCoy, το Bring Me To Life, χαρη στο οποιο εκαναν επιτυχια και αναδειχτηκαν....
Το ιδιο ακριβως εγινε και με τους W.T. Στη δευτερη θεση του tracklist του "The Heart Of Everything" υπαρχει ενα αντιστοιχα "δυνατο" ντουετο που .... ολως τυχαιως ηταν αυτο που εφερε τους W.T. στην επιφανεια και τοτε αρχισαν να δινουν τις πολλες και καλες συναυλιες, τοτε εγιναν "ονομα"...

π.χ.2) : Το δευτερο single του The Open Door ηταν η πιο "δυνατη" μπαλαντα του αλμπουμ....
Επισης, το δευτερο single του The Heart Of Everything ηταν η πιο "δυνατη" μπαλαντα του αλμπουμ.... hm

π.χ.3) : Το τριτο τραγουδι απο το The Open Door που προωθηθηκε (σε μορφη single) ηταν το κομματι No.1 του tracklist του αλμπουμ.....
Αντιστοιχα, το τριτο τραγουδι απο το The Heart Of Everything που προωθηθηκε (σε μορφη EP αυτη τη φορα) ηταν και παλι το κομματι No.1 του tracklist του αλμπουμ.....

Τωρα, για τεταρτο παραδειγμα, κοιταξε το προηγουμενο ποστ μου......Wink
______________________________________________________________
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 19:13

Λολ.. μου φαίνεται κάπως ..Laughing Δεν λέω ότι δεν ευσταθούν αυτά που λες, απλά μου φαίνονται περισσότερο συμπτώσεις.. Δεν είχα καθίσει ποτέ να προσέξω ποια σειρά έχουν π.χ. τα τραγούδια που κάνουν single, γτ η σειρά έχει σχέση πιο πολύ με το σύνολο των τραγουδιών και τη σύνδεσή τους, ενώ το ποιο θα προωθήσουν ως single έχει να κάνει με το τραγούδι αυτό καθαυτό..

Το ότι συγκροτήματα τέτοιου είδους έχουν επηρεαστεί από τους Ev είναι αλήθεια, αλλά όχι σ' αυτό το επίπεδο.. Απλά ως πιο γνωστό και εμπορικό συγκρότημα οι Evanescence, όπως και οι HIM εξάλλου έχουν βοηθήσει στην ενίσχυση του γενικότερου είδους και έχουν φέρει στο φως και άλλα ονόματα.. Το έχει δηλώσει και ο ίδιος ο Tuomas για τους Nightwish.. Αλλά και απτά παραδείγματα να πάρουμε, δεν νομίζω ότι είμαστε λίγοι αυτοί που πρώτα ακούσαμε π.χ. Ev και μετά με αφορμή αυτούς κάποιο άλλο band.. Εμένα πάντως μου πρότειναν τους Nw λόγω Ev και το ένα έφερε το άλλο.. Και οι Wt σε παρόμοιο στυλ, οι Epica το ίδιο και πάει λέγοντας... Με αφορμή κάτι πιο γνωστό άρχισαν να μαθαίνω περισσότερα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 19:38

Κι εγω πιστευω πως αν δεν εχει να κανει με συμπτωσεις τοτε ειναι το γεγονος οτι πανω-κατω τα συγκροτηματα εχουν μια συγκεκριμενη "φορμα" διαφημισης. μπορει να ειναι ενα πλαφον στρατηγικης αυτο. Δε ξερω..υποθετω..Αλλα για αντιγραφη δε νομιζω να πολυπαιζει σε αυτο το επιπεδο που βρισκονται αυτα τα συγκροτηματα..

Παντως - επειδη ξεχασα να το σχολιασω Razz - ουτε εμενα με χαλαει το forgiven σαν επιλογη...Μου αρεσει πολυυυυ... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Within Temptation! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Within Temptation!   Within Temptation! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ 21 Αυγ - 19:54

^Δεν το βαριεσαι ομως μερικες φορες? Ενταξει, σαν τραγουδι ειναι καλο...Αλλα αν δεν εχει και λιγη κιθαρα μεσα.....Εστω λιγα ντραμς.....
Παντως δεν εχω καταφερει να το ακουσω ολοκληρο. Παντα το κοβω στη μεση γιατι βαριεμαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Within Temptation!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: ΜΟΥΣΙΚΗ-
Μετάβαση σε: