kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Καλύτερο βιβλίο Harry Potter

Πήγαινε κάτω 
+12
X-FILER
tirovlaxos
Spellborn*
Like Buttah
Typos_tou_Para5
agent_spade
Dee_dee
How Bo You Bo?
forisael
A.R
Danai_13
Ekiff
16 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Ποιό είναι το αγαπημένο σας;
Harry Potter & the Philosopher's Stone
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter & the Chamber of Secrets
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Harry Poter & the Prisoner of Azkaban
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Harry Potter & the Goblet of Fire
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Harry Potter & the Order of the Phoenix
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 19% [ 3 ]
Harry Potter & the Half-Blood Prince
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Harry Potter & the Deathly Hallows
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Vote_rcap
 63% [ 10 ]
Σύνολο Ψήφων : 16
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
beef cake

beef cake


Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Ηλικία : 32
Τόπος : Λιγο πιο πέρα από το γαλαξία μας
Registration date : 01/05/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Μάης - 11:26

^ :lol!:

Εννοείται οτι εχω διαβασει πανω απο μια φορα όλα τα βιβλία...Ειδικά το πεμπτο και το εβδομο το εχω διαβασει πέντε φορές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Μάης - 12:22

Egw na deis.......To rekor mou einai to 5o kai meta to 4o....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Μάης - 13:04

Πάααρα πολλές φορές δεν τα έχω διαβάσει ...Αλλά πάνω από μία ναι ... 2-3 φορές το καθένα. Τα πρώτα όμως δεν μπορώ να τα ξαναδιαβάσω τώρα, γιατί είναι υπερβολικά παιδικό το γράψιμο. Απ' το 4ο και μετά όμως χωρίς πρόβλημα τα ξαναδιαβάζω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Μάης - 14:28

Nai....Ontws ta prwta einai ligo bareta.....Auto ton kairo ksanadiabazw to 7o kai einai pragmatika akseperasto...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 23 Μάης - 14:50

Εγώ το 7ο το διάβασα μόνο μια φορά, μόλις βγήκε πέρισυ το καλοκαίρι ... Από τότε, ούτε στα ελληνικά δεν το διάβασα ...Razz Ίσως το διαβάσω το καλοκαίρι με την ξαδέρφη μου (Ναι ... κι άλλη φορά διαβάζαμε μαζί βιβλία ...Razz)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 24 Μάης - 19:48

^ Ταυτοχρονα? Shocked Πως γινεται αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλύτερο βιβλίο Harry Potter   Καλύτερο βιβλίο Harry Potter - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 28 Μάης - 15:13

Όλα τα κάνουμε ...Razz Βσκ, επειδή εγώ είμαι περισσότερο οπτικός τύπος διαβάζω δυνατά (γιατί αν διαβάζει άλλος και εγώ μόνο ακούω, θα χάσω επεισόδια Razz) και η ξαδέρφη μου ακούει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
 
Καλύτερο βιβλίο Harry Potter
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: ΒΙΒΛΙΟ-
Μετάβαση σε: