kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Μιχάλης Χατζηγιάννης

Πήγαινε κάτω 
+8
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
forisael
anastasiagr
MisSxAtZiGiAnIa
A.R
Broken_Angel
How Bo You Bo?
kardoula
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 19:29

Όλοι οι fun εδώ! :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 19:33

Εεε, ειναι γνωστο τοις πασι νομιζω οτι εχω ενα χοντρο κολλημα με το Μιχαλακη.. Razz

Νομιζω ειναι ο κορυφαιος νεοτερος ελληνας τραγουδιστης με διαφορα απ'τον δευτερο. Αυτο αινεται κι απ'το γεγονος οτι ο,τι και αν κανει παει κατευθειαν στην κορυφη απ'την οποια τοσα χρονια δεν εχει πεσει ποτε.

Αγαπημενα all time τραγουδια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 15:01

Ειναι ο αγαπημενος μου τραγουδιστης. Ολα τα τραγουδια του ειναι ξεχωριστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken_Angel

Broken_Angel


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ηλικία : 32
Registration date : 30/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 16:20

Ξερουμε τπτ για καμια συναυλια τους στον Λυκαβητο??? Μαλλον λιγο νωρις ειναι :tongue:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 16:25

Δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι κοντα στο Πασχα θα παει στον Λαζοπουλο.
Χερια ψηλα .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken_Angel

Broken_Angel


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ηλικία : 32
Registration date : 30/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤρι 1 Απρ - 14:31

Καλα ο Λαζοπουλος εχει κολλημα με τον Χτζηγιαννη

Σπόιλερ:
Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤρι 1 Απρ - 18:25

How Bo You Bo? έγραψε:
Εεε, ειναι γνωστο τοις πασι νομιζω οτι εχω ενα χοντρο κολλημα με το Μιχαλακη.. Razz

και ποιος δεν ειναι...... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 2 Απρ - 14:18

^ Αχ, ναι!!

Για συναυλία στο Λυκαβηττο, Ματίνα, δεν εχει ακαουστει κάτι αλλά λογικά θα κανει παλι! Ειναι κλασικη πλεον! Την καλοκαιρινη περιοδεία την τελειωνει στο Λυκαβηττο! Smile :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 2 Απρ - 15:56

Και στις 15 Απριλιου θα παει τελικα στον Λαζοπουλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 2 Απρ - 15:58

Ναι, δηλ. την μεθεπομενη βδομαδα! Ελπιζω να μην εχωμαθημα εκεινη τη μερα μεχρι αργα.... Sad
Το καινουργιο τραγουδι που εγραψε παντως στην Ολυμπιου καλουτσικο ειναι. Ωραιοι στιχοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
MisSxAtZiGiAnIa

MisSxAtZiGiAnIa


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 29
Τόπος : StØ MiXaLØ kØsMØ MØu!!
Registration date : 11/04/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 14:24

MiXaLhS_xAtZhGiAnNhS_~4~_eVeR!(L)
Einai 8eos o an8rwpos..tn latreuw...einai teleios....einai t panta gia mena!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την How Bo You Bo? στις Παρ 11 Απρ - 16:20, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : διαφημιση αλλου club)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anastasiagr

anastasiagr


Αριθμός μηνυμάτων : 230
Registration date : 11/04/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 23:04

τέλειος ο χατζηγιαννης. ο αγαπημενος μου τραγουδιστης

κάτι άκουσα οτι ο καινούργιος του δίσκος θα βγει τέλη καλοκαιριού με αρχές σεπτεμβρίου. είμαι σίγουρη οτι θα είναι καταπληκτικός για άλλη μια φορά!!!


Edit : No Double Posts!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 12 Απρ - 9:24

Αυτο εμαθα κ εγω.
Την Τριτη θα ειναι στον Λαζοπουλο.
Ετοιμαστειτε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 12 Απρ - 14:57

Αντε επιτέλους νέος δίσκος!
Ποια τρίτη θα ειναι στο Λαζόπουλο;
Γτ ειδα τρειλερ και δεν τον ειδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 12 Απρ - 15:00

15 του μηνα θα ειναι. Τον περιμενουμε πως κ πως. bounce geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 12 Απρ - 15:07

Τελεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
MisSxAtZiGiAnIa

MisSxAtZiGiAnIa


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 29
Τόπος : StØ MiXaLØ kØsMØ MØu!!
Registration date : 11/04/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 12 Απρ - 15:31

anastasiagr έγραψε:
κάτι άκουσα οτι ο καινούργιος του δίσκος θα βγει τέλη καλοκαιριού με αρχές σεπτεμβρίου. είμαι σίγουρη οτι θα είναι καταπληκτικός για άλλη μια φορά!!!


"Είναι μια δουλειά πολύ techno"

Είπε ο Μιχάλης Χατζηγιάννης στον Θέμη Γεωργαντά και στην εκπομπή "OK" για το νέο του album που θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2008.
Στην αρχή της εκπομπής, ο Θέμης έκανε μια μικρή αναδρομή στην πρώτη εμφάνιση του Μιχάλη Χατζηγιάννη στο "ΟΚ". Τότε μάλιστα που δεν είχε κυκλοφορήσει ακόμη το album "Παράξενη Γιορτή" παρά μόνο δύο τραγούδια για το serial "Άγγιγμα Ψυχής".Το "ΟΚ" ήταν λοιπόν εκεί στα πρώτα του βήματα και ο Μιχάλης το εκτιμάει πολύ αυτό. "Εμείς οι καλλιτέχνες ποτέ δεν ξεχνάμε ανθρώπους που ήταν μαζί μας από τα πρώτα μας βήματα, από την πρώτη στιγμή, τότε που η βοήθεια ήταν πραγματικά πολύτιμη και σε ευχαριστώ εκ μέρους όλων", είπε ο Μιχάλης στον Θέμη.
Μιχάλης Χατζηγιάννης 7kifb29mxfxwqyyhmyhf



Τον πρώτο καιρό λοιπόν που ο Μιχάλης ήρθε στην Αθήνα είπε πως "ήμουν έξω απ'τα νερά μου" γιατί "τελείωσα τη στρατιωτική μου θητεία στην Κύπρο και την επόμενη μέρα πήρα το πρώτο αεροπλάνο για να έρθω εδώ γιατί είχα ραντεβού με τον Γιώργο Χατζηνάσιο για το "Άγγιγμα Ψυχής" το οποίο έγινε και πήγε πολύ καλά".

Έχουν περάσει ακριβώς 10 χρόνια από το ξεκίνημα της καριέρας του Μιχάλη Χατζηγιάννη και ο ίδιος λέει για αυτή τη διαδρομή πως "δεν θα μπορούσα να είμαι οτιδήποτε άλλο εκτός από πανευτυχής και πλήρης σε όλα τα επίπεδα" και "αισθάνομαι ότι η ζωή μου φέρθηκε γενναιόδωρα και σε καλλιτεχνικό αλλά και σε προσωπικό επίπεδο".
Μιχάλης Χατζηγιάννης Oac3pnq9vf5n0oxzii2k
Η τελευταία κυκλοφορία του Μιχάλη Χατζηγιάννη ήταν το "Live στον Λυκαβηττό" το οποίο κυκλοφόρησε και σε μια συλλεκτική κασετίνα που περιέχει VIP πάσο, αφίσα και διάφορα τέτοια gadget. "Το κάναμε με ρίσκο και μας πέτυχε" είπε ο Μιχάλης για αυτή την ειδική κυκλοφορία και "οφείλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους fans γιατί είναι πάντα κοντά μου σε ό,τι κάνω".

Όσον αφορά σε νέο studio album, ο Μιχάλης είπε πως "είναι πολύ πιθανόν να βγει φέτος ο δίσκος γιατί είναι σχεδόν ολοκληρωμένος. Θα ήθελα να βγει το συντομότερο". Και ποιος είναι ο ήχος του νέου album του Μιχάλη Χατζηγιάννη; "Επιστρέφω στις πρώτες μου δισκογραφικές δουλειές, στο "Κρυφό Φιλί". Το νέο album έχει πολλά ηλεκτρονικά στοιχεία, περισσότερα upbeat τραγούδια, πολλές λούπες, λιγότερα φυσικά όργανα, είναι μια δουλειά πολύ techno, θα έλεγα..." και "...είναι λίγο πιο χαρούμενο από το "Κρυφό Φιλί", είναι λίγο πιο δροσερό".

Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης ολοκληρώνει το Πάσχα τις εμφανίσεις του στο "VOX" με την Γλυκερία και τον Μάιο θα βρίσκεται στην Αμερική σε tour. Θα περάσει επίσης από την Αυστραλία και ύστερα θα κάνει περιοδεία σε 4-5 πόλεις της Ευρώπης.

Όσο για τις φήμες, που ακούγονται τελευταία, ότι παντρεύεται, ο Μιχάλης απάντησε πως δεν είναι αληθινές και πως "αν πραγματικά το νιώσω θα το κάνω. Δεν το έχουμε αποκλείσει, ούτε διαγράψει από τη ζωή μας".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 14:39

Εχθες ο Χατζηγιαννης "εγραψε"
Συμφωνειτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 14:45

Απεδειξε γιατι ειναι ο κορυφαιος Ελληνας τραγουδιστης. Με πολυ μεγαλη διαφορα απ'τον 2ο!!

Ηταν υπεροχος! Κα εμενα μου αρεσε και το κομματι-αφιερωμα στους μεγαλους ελληνες συνθετες. Worthy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Broken_Angel

Broken_Angel


Αριθμός μηνυμάτων : 323
Ηλικία : 32
Registration date : 30/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 17:16

Ξερουμε για καμια συναυλια του στην Αθηνα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 550
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 28/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 20:14

Ωραίο το "Χέρια Ψηλά" αλλά βαρέθηκα να το ακούω !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 20:17

^ πες το ψέματα... μέχρι και σε συγκεντρλωσεις κομμάτων ακούγεται πλέον....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΤετ 16 Απρ - 20:20

Γι'αυτο νομιζω οτι το εβγαλε (οχι για τα κομματα Laughing ). Για λαικη καταναλωση. Νομιζω οτι φανηκαν καθαρα αυτες οι προθεσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
MisSxAtZiGiAnIa

MisSxAtZiGiAnIa


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 29
Τόπος : StØ MiXaLØ kØsMØ MØu!!
Registration date : 11/04/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΣαβ 19 Απρ - 13:31

T CPASE O MIXALHS STO LAZOPOULO E?!!
PO!!TI 8EOS..DN EXW LOGIA... Worthy

MIXALHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Worthy Worthy Worthy Worthy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Μιχάλης Χατζηγιάννης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μιχάλης Χατζηγιάννης   Μιχάλης Χατζηγιάννης Icon_minitimeΠαρ 25 Απρ - 15:14

MisSxAtZiGiAnIa έγραψε:
T CPASE O MIXALHS STO LAZOPOULO E?!!
PO!!TI 8EOS..DN EXW LOGIA... Worthy

MIXALHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH Worthy Worthy Worthy Worthy

ηταν πολυ τελειος!
Ειδικα εκει που ειπε καποια παλια κομματια μ αρεσε πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
 
Μιχάλης Χατζηγιάννης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: ΜΟΥΣΙΚΗ-
Μετάβαση σε: