kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.

Πήγαινε κάτω 
+18
Broken_Angel
Typos_tou_Para5
Veakis
Christie
Dee_dee
twinas
effie
Gonzo
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Ekiff
EveP
loraX
Fallen angel
savvas999
X-FILER
A.R
kardoula
How Bo You Bo?
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 17:58

Λοιποοοον, ιδου το τοπικ για να θαψουμε με την ψυχη μας! Laughing


Παρακολουθειτε καποια σειρα φετος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 18:28

Εγω βλέπω τα εξης:

Πηρα κοκκινα γυαλια λ Λατρεμενοι μου γειτονες που ειναι τα αγαπημενα μου.
Εβλεπα κ τον φαρο, οπου απλα με ειχε βαλει μεσα. Το εκοψαν ξαφνικα. Τι σεναριο κ αυτο;!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 18:32

Καλα, αυτο με τον ΑΝΤ1 φετος ηταν απαραδεκτο..ΟΚ, το ξερουμε οτι καθε χρονο σκ@τα τα παει με τις σειρες αλλα δε γινεται να κοβει μεσα στη σεζον τα σιριαλ.
Το ξερετε οτι η ηθοποιοι δεν αποζημιωνονται, ετσι; Τα χανουν τα λεφτα τους.

Εγω ξεχωριζω τα Υπεροχα πλασματα. Τελικα ειναι οντως υπεροχο. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 19:05

εγω οταν ειμαι σπιτι βλεπω τα μαυρα μεσανυχτα και τα ιχνη και τους singles καμια φορα αν τυχει.
Γενικα φετος κανενα σηριαλ δεν με εχει κανει να κολλησω στην tv. αμα ειμαι σπιτι και δεν εχω τι να κανω τοτε βλεπω σηριαλ, δλδ η περσινη κατασταση με το παρα5 δεν υπαρχει ουτε 1 στο 1.000.000! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-FILER

X-FILER


Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 30
Τόπος : Στου Αγρινιου
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 19:23

εγω βλεπω τα υπεροχα πλασματα.τελειααααααααα!!!!!!μπιλλυ φορ εβερ!!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savvas999

savvas999


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Τόπος : Caprica
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 20:14

Mαύρα Μεσάνυχτα. Μόνο αυτό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.FrackingOthers.com
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 20:20

Κι εγώ φέτος δεν έχω ιδιαίτερο κόλλημα με κάποια σειρά. Κι εγώ ξεχωρίζω τα Υπέροχα πλάσμα ... και επίσης βλέπω Μαύρα μεσάνυχτα και συνεχίζω S1ngles .... Στην αρχή έβλεπα και Ίχνη, αλλά τελευταία νυστάζω και με παίρνει ο ύπνος .... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 21:02

έχω δει λίγο απ όλα(σχεδόν απ όλα)
μ αρέσει πολύ το ευτυχισμένοι μαζί!!!

γενικά όμως έβλεπα μ ευχαρίστηση κ το πήρα κόκκινα γυαλιά, φίλα το βάτραχό σου, δεληγιάννειο παρθεναγωγείο,ένας μήνας και κάτι και καμιά φορά ίχνη

τώρα πια δεν πολυβλέπω τηλεόραση...πάντως φέτος δεν υπήρξε κάποια σειρά για την οποία να χω κολλήσει 10 νωρίτερα στην τηλεόραση μήπως και χάσω κανα κλάσμα του δευτερολέπτου(όπως πέρσι με το παρα5)!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loraX στις Τρι 1 Απρ - 13:32, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-FILER

X-FILER


Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ηλικία : 30
Τόπος : Στου Αγρινιου
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 21:49

εγω παλι βρισκω το δεληγιαννειο παρθεναγωγειο Α-Θ-Λ-Ι-Ο!!!!!μου τη δινει αφανταστα ο Ρωμας,το στυλακι του ως μυγιαγγιχτος οπισθοδρομικος και οι σειρες που γραφει οι οποιες ειναι ολες βασισμενες στο ιδιο μοτιβο:ο παραδοσιακος κολλημενος στην εποχη του 30 αντρας που ερωτευεται καποια προοδευτικη αντιθετη στις αρχες του.εκτος απο το κων/νου και ελενης το οποιο οφειλω να πω οτι αξιζε,ο,τι αλλο εχει γραψει ειναι κατευθειαν για τα μπαζα απο οπου τα παιρνει και τα ανακυκλωνει.δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο απο το καφε της χαρας στα 3 χρονια που παιχτηκε( Razz Cool )ουτε τη μαπα ταινια του.το παρθεναγωγειο μπαζει απο παντου,με τη μονη κωμικοτραγικη σκηνη εκει που μιλαει στα φυτα(η τρελα δεν παει στα βουνα,παει στον κηπο Razz ) με τις μονες καλες ερμηνειες της οθωναιου,της αποστολοπουλου και της Σωσως απο τα εγκληματα που ποτε δε θυμαμαι το ονομα της

ουφ,ξεσπασαRazz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:05

X-FILER έγραψε:
εγω παλι βρισκω το δεληγιαννειο παρθεναγωγειο Α-Θ-Λ-Ι-Ο!!!!!μου τη δινει αφανταστα ο Ρωμας,το στυλακι του ως μυγιαγγιχτος οπισθοδρομικος και οι σειρες που γραφει οι οποιες ειναι ολες βασισμενες στο ιδιο μοτιβο:ο παραδοσιακος κολλημενος στην εποχη του 30 αντρας που ερωτευεται καποια προοδευτικη αντιθετη στις αρχες του.εκτος απο το κων/νου και ελενης το οποιο οφειλω να πω οτι αξιζε,ο,τι αλλο εχει γραψει ειναι κατευθειαν για τα μπαζα απο οπου τα παιρνει και τα ανακυκλωνει.δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο απο το καφε της χαρας στα 3 χρονια που παιχτηκε( Razz Cool )ουτε τη μαπα ταινια του.το παρθεναγωγειο μπαζει απο παντου,με τη μονη κωμικοτραγικη σκηνη εκει που μιλαει στα φυτα(η τρελα δεν παει στα βουνα,παει στον κηπο Razz ) με τις μονες καλες ερμηνειες της οθωναιου,της αποστολοπουλου και της Σωσως απο τα εγκληματα που ποτε δε θυμαμαι το ονομα της

ουφ,ξεσπασαRazz

γενικά συμφωνώ μαζί σου...το Ρώμα δεν τον μπορώ καθόλου,κι αυτή είναι η μόνη σειρά του που έχω δει έστω και λίγο.τις άλλες καθόλου....πάντως Δεληγιάννειο όταν έβλεπα, έβλεπα γιατί μ άρεσε το ειδύλλιο του γιου του Ρώμα με μια μαθήτρια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:10

Yπέροχα πλάσματα και singles....Τρελό γέλιο και στα 2 (Εντάξει,όχι και παρα 5 όμως ) Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:10

Οι singles εχουν χαλασει δε το παρακολουθω πια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:11

^^^ καλά η Καίτη Κωνσταντίνου (ετσι την λένε νομιζω) ειναι όλα τα λεφτα. αντε μ' επεισες, θα σου δωθώ. :lol!: δηλαδή η γυναίκα κεντάει. οι σειρές του ρωμα γενικά μου άρεσαν και μου αρέσουν. το καφέ της χαράς δεν άντεξα να δω ολόκληρο μόνο. ειχε ξεχειλήσει.

όπως ξαναέγραψα κάνει υπέροχα τον ίδιο ρόλο του σνομπ και του παράξενου. και να μην πάμε πολύ μακριά, πόσοι και πόσοι έλληνες ηθοποιοί έχουν παίξει τους ίδιου και τους ίδιους ρόλους με την ίδια επιτυχία; ας μην είμαστε τελείως άδικοι....

επιστροφή στις άλλες σειρές. η χρονιά φέτος είναι χάλια. απο alpha ψιλοβλέπω τα υπεροχα πλάσματα. απο mega κοκκινο δωματιο, ευτυχισμένοι μαζί (που δεν με ξετρελαίνει), λατρεμενοι μου γείτονες (που επισης δεν με ξετρελαίνει), singles αλλα εχω ξενερώσει απο περυσι και τα μαύρα μεσάνυχτα που αντιπροσωπεύει τη νύχτα στην Ελλάδα. ant1 εβλεπα τον γιουγκερμαν και το παρθεναγωγείο.

ήταν αδικο που ο ant1 εκοψε τόσα προγραμματα. οκ δεν εβγαινε αλλα ας κρατούσε 4-5 σειρές ολοκληρωμένες. φέτος ήταν να προβληθεί μια κωμική σειρά με την Ράντου- που τελικά πήρε παραταση για του χρονου και ευτυχως που εγινε αυτό γιατι θα κοβοταν.. πληρώνει λάθη παλιών ετών ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ
Admin
ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 550
Τόπος : Μυτιλήνη
Registration date : 28/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:38

Δεν βλέπω κανένα serial. Έχω δει μόνο ελάχιστα επεισόδια από : Big bang, Λατρεμένοι μου γείτονες, Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο.

Αφήστε, χθες έβλεπα στο youtube βίντεο από Παρά Πέντε... Και κατάλαβα πόσο λείπουν φέτος οι καλές σειρές και ότι οι χρυσές εποχές έχουν περάσει (και μακάρι να ξανάρθουν).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitris080286 στις Κυρ 30 Μαρ - 22:41, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 30 Μαρ - 22:40

^ ναι μπράβο και το big bang. ειχαν ανεβασει 2-3 επεισοδια στο νετ κ τα ειδα πριν μηνες. καλουτσικο είναι, αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo

Gonzo


Αριθμός μηνυμάτων : 82
Ηλικία : 105
Τόπος : Ακόμα κλεισμένος στο ντουλάπι !!!
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 2:14

Υπέροχα Πλάσματα σκύλα γερά τρελανέ τους κανονικά Twisted Evil :bball: Cool & το " Σε είδα " . Τα υπόλοιπα δεν λένε κάτι εκτός από 1 - 2 παρασπονδίες που κάνω που & που Laughing Wink Razz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
effie

effie


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 39
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 11:08

Η καλύτερη σειρά για φετος θεώρω ότι ήταν το "10¨.Αν και δεν απευθυνοταν σε μικρότερες ηλικίες..Κριμα που τελείωσε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twinas

twinas


Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : nicosia
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 17:49

loipon,
--egw apex8anomai to deligianneio par8enagwgeio (apo oles tis apopseis einai xalia)
--o faros den itan tu style mu.
--o giteutis me koimise
--ta koritsia tu mpampa exuna fasula...opote 8imamai t vlepw
--to fila ton vatraxo su exei mia sini8ismeni istoria gia ergo alla t vlepw logw i8opoiwn
--ta ixni mu 8imizun mia oxi k toso kali metafora tu CSI k giauto dn t vlepw
--t eutixismenoi mazi kai to latremenoi mu geitones me afinun adiafori
--ta mavra mesanixta dn mporw na antexw na t vlepw panw apo ena deuteroleptw...mu prokalei emeto k den katalavainw ti exei k aresei se pollus
--t big bang exei kapoio endiaferon xwris na entipwsiazei
--to singles an k den sigkrinetai me tin prwti season sinexizw na to vlepw
--i maria i asximi dn antexetai (tulaxiston i arxiki leti eixe para poli humor k su arese na t vlepeis)
--to mpampa min trexeis nomiza prin arxisei oti 8a itan telio alla tlk diapseutika...dn exei polli action k t variemai
--to 1 mina k kati kati paei na pei alla tu leipei i fwni mallon
--ta iperoxa plasmata ta evlepa stin arxi alla meta dn me kratisan
--to pira kokkina gialia dn t vlepw giati me eknevrizun oi prwtagonistes
--to se eida fainetai endiaferon (edw exei deixei ena episodeio akomi)

auta vasika! mporei na peite oti eimai poli apaithtiki ...dn ftaiw egw! meta tis savvatogennimenes k to para 5 exume pleon psilwsei ta standarts kai dn euxaristiwmaste eukola
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dee_dee

Dee_dee


Αριθμός μηνυμάτων : 311
Ηλικία : 31
Τόπος : Σέρρες; :P
Registration date : 31/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 17:58

So...
Εγώ βλέπω φανατικά "Μαύρα Μεσάνυχτα", "S1ngles", "Λατρεμένοι μου γείτονες" και "Μαρία η άσχημη"!
Βλέπω άνετα το "Μπαμπά μη τρέχεις", και το "Ευτυχισμένοι μαζί"!

Όλα τα άλλα για μένα, δεν μου αρέσουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
effie

effie


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 39
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 18:37

How Bo You Bo? έγραψε:
Καλα, αυτο με τον ΑΝΤ1 φετος ηταν απαραδεκτο..ΟΚ, το ξερουμε οτι καθε χρονο σκ@τα τα παει με τις σειρες αλλα δε γινεται να κοβει μεσα στη σεζον τα σιριαλ.
Το ξερετε οτι η ηθοποιοι δεν αποζημιωνονται, ετσι; Τα χανουν τα λεφτα τους.

Εγω ξεχωριζω τα Υπεροχα πλασματα. Τελικα ειναι οντως υπεροχο. Wink


το σπαστικο με τα υπεροχα πλασματα ειναι οτι λογω Λαζοπουλου δεν ξερεις αν τελικα θα παιξει επεισοδιο η οχι,κ αν θα ειναι καινουριο η επαναληψη..Αν τα εβαζαν αλλη μερα θα ειχαν καλυτερη τυχη..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 18:40

Nομιζω οτι τα εβαλαν επιτηδες μετα για να παιρνουν δυνατο lead-in.
Αλλα αυτο που λες για τη σταθερη ωρα, ισχυει απολυτα. Χανει ο,τι κερδιζει απο τα νουμερα που του 'πασαρει' ο λακης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΔευ 31 Μαρ - 20:44

Ναι ... όντως ποτέ δεν αρχίζουν στην ώρα τους και όταν περνάει η ώρα δεν ξέρεις αν τλκ θα βάλει μετά ή δε θα βάλει καθόλου ... γτ έχει τύχει να βάλει επεισόδιο και πολύ αργά, ενώ άλλες φορές δε δείχνει ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Christie

Christie


Αριθμός μηνυμάτων : 50
Registration date : 02/04/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΠεμ 3 Απρ - 19:00

Εγώ πάλι φέτος δεν παρακολουθώ τίποτα...!Μόνο μαύρα μεσάνυχτα βλέπω όποτε μου έρθει και big bang επίσης όποτε μου έρθει! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Veakis

Veakis


Αριθμός μηνυμάτων : 90
Registration date : 05/04/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΣαβ 5 Απρ - 22:02

Δεν θυμάμαι χειρότερη τηλεοπτική σεζόν.

Μόνα διαμάντια τα Μαύρα Μεσάνυχτα(που μόνο μαύρα δεν είναι) και τα Υπέροχα Πλάσματα(που είναι πράγματι υπέροχα) και λίγο οι Γείτονες και οι Ευτυχισμένοι μαζί.

How Bo You Bo? έγραψε:
Καλα, αυτο με τον ΑΝΤ1 φετος ηταν απαραδεκτο..ΟΚ, το ξερουμε οτι καθε χρονο σκ@τα τα παει με τις σειρες αλλα δε γινεται να κοβει μεσα στη σεζον τα σιριαλ.
Το ξερετε οτι η ηθοποιοι δεν αποζημιωνονται, ετσι; Τα χανουν τα λεφτα τους.
Και όχι μόνο οι ηθοποιοί,αλλά και οι camera men,οι σκηνοθέτες,οι σεναριογράφοι,οι ηχολήπτες και όλοι οι συντελεστές.

Πάντως ένα σίριαλ έχει αρχή,μέση και τέλος. Το 2% που το βλέπει θέλει και δικαιούται να το δει ολοκληρωμένο. Αλλά θα μου πεις μπρος στα κέρδη τι είναι το 2%;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Typos_tou_Para5

Typos_tou_Para5


Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 35
Registration date : 02/04/2008

Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.   Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις. Icon_minitimeΚυρ 6 Απρ - 16:19

Βλέπω δεν σχολιάσατε πολύ τις "παρ' ολίγον" Γοργόνες.

Και λέω "παρ' ολίγον" γιατί άνετα θα μπορούσε να ήταν η σειρά της σεζόν, αλλά μου φαίνεται σαν να παραπήρε τον εαυτό του ως παραμύθι... Razz Αυτό άλλοτε βοηθάει και άλλοτε χαντακώνει τη σειρά. Δεν μπορεί να είναι δηλητηριασμένο το αγαπημένο της μπαρμπούνι και η Ορκαλία να λέει αστεία για "παίζεις με τον θάνατο στις καθυστερήσεις".

Πραγματικά θα λείψει και η παρουσία της Έλενας Ναθαναήλ στη σειρά.

Ωστόσο η σειρά αν και με εκνευρίζει πολλές φορές, έχει πολύ αστεία στοιχεία (Κοκκινοσκουφίτσα με το GPS που της έδωσε η γιαγιά Razz) γι' αυτό και συνεχίζω να τη βλέπω.

Τις Δευτέρες βλέπω επίσης Μαύρα Μεσάνυχτα και κανένα άλλο σήριαλ. Φέτος η σεζόν ήταν κουραστική και βαρετή. Ούτε καν είχαμε καμια εθνική παράκρουση επιπέδου "Je t' aime" κτλ και τα αστεία με την Έφη, τη Ρούλα και τον Εθνικό Στάρ παρατράβηξαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ελληνικές σειρές season 2007-2008. Σχόλια / Παρατηρήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» 2008-2009 season
» Nip/Tuck (season 5)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :: ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ :: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: