kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Τέλεια ιστορία...

Πήγαινε κάτω 
+4
kardoula
Ekiff
Fallen angel
EveP
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 23 Ιουν - 11:16

Ήταν κάποτε μια κοπέλα, που μισούσε τον εαυτό της, επειδή ήταν τυφλή.. .

Μισούσε όλο τον κόσμο, εκτός από τον αγαπημένο της. Αυτός ήταν πάντα στο πλάι της, συνέχεια δίπλα της.

Και αυτή έλεγε, πως αν μπορούσε να δει τον κόσμο, τότε θα τον παντρευόταν.

Μια μέρα, κάποιος της έδωσε ένα ζευγάρι μάτια, με αποτέλεσμα, η κοπέλα να μπορεί να δει τα πάντα, ακόμη και τον αγαπημένο της. Τότε, αυτός την ρώτησε: ..

-Τώρα που μπορείς να δεις τον κόσμο, θα με παντρευτείς;

Η κοπέλα, τρόμαξε, όταν είδε πως ο αγαπημένος της ήταν και αυτός τυφλός, και έτσι, αρνήθηκε να τον παντρευτεί. Τότε, ο αγαπημένος της έφυγε κλαίγοντας, και αργότερα, της έγραψε ένα γράμμα, που της έλεγε:

"Σε παρακαλώ μόνο, να προσέχεις τα μάτια μου."








Τι ωραία ιστορία....Και διδακτική..


Υ.Γ Αγαπημένοι mods,πραγματικά δεν ήξερα πού να την τοποθετήσω.Αν βρείτε ότι ταιριάζει περισσότερα καπου αλλού,move it!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen angel

Fallen angel


Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 32
Τόπος : Lost in space
Registration date : 30/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 23 Ιουν - 12:20

Απλά υπέροχο ... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.incognito.forumup.com/
Ekiff

Ekiff


Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ηλικία : 38
Τόπος : Λονδίνο, Αγγλία
Registration date : 30/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 23 Ιουν - 13:07

ένας φίλος μου, μου χε στείλει μέσω mail αυτή την ιστοριούλα πριν 1-2 μήνες.συγκινητικό και με δίδαγμα όπωε προανέφερε και η EveP.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 23 Ιουν - 14:30

Mιλαμε .... ανατριχιασα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 23 Ιουν - 17:37

Topic moved.

Ταιριαζει καλυτερα στην ''κοινωνια''.

Παραγματικα, απιστευτη ιστορια.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
BlackCat

BlackCat


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Τόπος : Στον Εβδομο Ουρανο, Τριτο Αστερι, Δεξια
Registration date : 04/07/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΠαρ 4 Ιουλ - 19:35

πολυ ωραια ιστορια, πραγματικα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΣαβ 6 Σεπ - 13:32

απίστευτο...ξέρω μια παρόμοια ιστορία, η οποία είναι πραγματική:


ήταν μια μητέρα που είχε μόνο το ένα μάτι της.ο γιος της λοιπόν,ντρεπόταν πάρα πολύ για τη μάνα του, δεν την άφηνε να έρχεται στο σχολείο να τον παίρνει για να μην την βλέπουν οι συμμαθητές του κι όταν εκείνη πήγαινε, έκανε ότι δεν την ήξερε.όταν μεγάλωσε, πήγε σε άλλη πόλη να σπουδάσει, λέγοντας στη μητέρα του να μην τον ενοχλήσει ποτέ ξανά.τα χρόνια πέρασαν, η μάνα νιώθοντας ότι πλησιάζει το τέλος της, αποφάσισε να πάει να επισκεφτεί το γιο της, ο οποίος είχε εντωμεταξύ σύζυγο και παιδιά. πάει στην άλλη πόλη, στο σπίτι του και χτυπάει το κουδούνι.ανοίγει την πόρτα η εγγονή της η οποία με το που την βλέπει τρομάζει και βάζει τα κλάματα, ενώ η μητέρα φεύγει μη θέλοντας να τρομάξει και τα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας και μη έχοντας δει το γιο της.2 μήνες μετά ενημερώνουν το γιό ότι η μητέρα πέθανε.πάει εκείνος στο πατρικό του για την κηδεία και μπαίνοντας στο σπίτι βλέπει σ ένα τραπέζι ένα χαρτί που έγραφε τα εξής:"παιδί μου όταν ήσουν μικρός,περίπου 2 χρονών είχες πρόβλημα με το ένα μάτι σου και για να μη σε κοροϊδεύουν τα παιδιά κι έχεις προβλήματα αργότερα, σου έδωσα το ένα δικό μου. ήρθα και τις προάλλες σπίτι σου, αλλά έφυγα για να μην τρομάξω τα παιδιά σου.να σαι καλά. η μητέρα σου"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Τόπος : βιβλίο μαθηματικών
Registration date : 29/03/2008

Τέλεια ιστορία... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τέλεια ιστορία...   Τέλεια ιστορία... Icon_minitimeΔευ 15 Σεπ - 17:30

είναι αυτή πραγματική; και του το είπε μετά θάνατον; είναι δυνατόν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
 
Τέλεια ιστορία...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΘΕΜΑΤΑ :: ΚΟΙΝΩΝΙΑ-
Μετάβαση σε: