kouventoula.bigforumpro.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
kouventoula.bigforumpro.com

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?

Πήγαινε κάτω 
+9
y=αx+β
modechristo
How Bo You Bo?
Spellborn*
EveP
loraX
savvas999
A.R
tirovlaxos
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΣαβ 19 Απρ - 22:11

Εγώ πιστεύω πως μπορεί να υπάρξει. χωρίς να νιώθει ο ένας για τον άλλον ερωτική έλξη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 2:49

εγω πιστευω κατι που ειχα ακουσει σε μια σειρα: " η φιλια μεταξυ ενος ανδρα και μιας γυναικας ειναι οπως ο κομμουνισμος. ΠΑΝΤΑ καποια στιγμη καταρρεει!" Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 12:16

εσύ τι θα έλεγες? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 13:15

αμμεσως!!!! Mad Laughing μα πως 2 ατομα διαφορετικου φυλλου δεν νιωθουν ελξη το ενα για το αλλο?? μα η φυση ειναι αυτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
savvas999

savvas999


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Τόπος : Caprica
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 16:10

Όχι δεν υπάρχει φιλία μεταξύ δύο ατόμων με διαφορετικό φύλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.FrackingOthers.com
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 16:13

Εγώ πιστεύω ότι υπάρχει!και, προσωπικά, καλύτερα συνεννοούμαι με τ αγόρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 16:34

κοιτα Λυδια μου και εγω με τα αγορια συννενοουμαι πολυ καλυτερα απο τα κοριτσια αλλα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την A.R στις Κυρ 20 Απρ - 23:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 20 Απρ - 23:45

A.R έγραψε:
αμμεσως!!!! Mad Laughing μα πως 2 ατομα διαφορετικου φυλλου δεν νιωθουν ελξη το ενα για το αλλο?? μα η φυση ειναι αυτη!

Αν ο ένας απο τους δύο είναι σαν την Μαρία την άσχημη... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EveP




Αριθμός μηνυμάτων : 1733
Ηλικία : 35
Τόπος : Οι πίστες της F1!!
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΔευ 21 Απρ - 0:03

Εγώ πιστεύω ότι βεβαίως υπάρχει!!Κρίνοντας και από τον εαυτό μου,έχω αρκετούς καλούς φίλους-αγόρια.

Ίσως κάποιοι,βασισμένοι σε προσωπικές τους εμπειρίες,να είναι κάθετοι στο ότι πάντα μεταξύ δύο φίλων (άντρα-γυναίκας)ο ένας απ'τους 2 είναι ερωτευμένος με τον άλλον..Κ ότι για να έχεις φίλους του αντίθετου φίλου το μόνο σίγουρο είναι ότι είσαι άσχημος-η κ δεν πρόκειται να γυρίσουν να σε κοιτάξουν..ΕΛΕΟΣ

Γνώμη μου είναι πως δεν πρέπει να τα ισοπεδώνουμε όλα.Δεν μπορεί εδώ και 2000+ χρόνια να υπάρχει και να καταστράφηκε την τελευταία 10ετία..


Και με τον όρο φιλία δεν εννοούμε απαραίτητα το ''κολλητιλίκι''.


Να το θέσω διαφορετικά,με ένα άτομο του αντίθετου φύλου,δεν μπορείς να αναπτύξεις σχέση αδερφική;;Με τα αδέρφια πώς μπορείς;Δεν υπάρχουν δηλαδή αδέρφια που να κλαιν το ένα στον ώμο του άλλου και μοιράζονται τα πάντα,ακόμα και όταν είναι αντίθετου φύλου;Με αγόρια-φίλους γιατί να μην μπορείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΔευ 21 Απρ - 12:05

^ Poly swsta...

to idio ginetai me ta aderfia....

Egw gia paradeigma exw mia paidikh filh (synomilikh) pou menoume dipla dipla kai pame sto idio sxoleio...th blepw kathe mera, milame alla dn mporw na th dw erwtika....Ntaksei, dn einai kai kamia kouklara, alla dn einai kai mpazo. Eksallou, exei apodeixtei poly xrhsimh arketes fores.....(an katalabainete ti ennow) ......;-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
How Bo You Bo?
Admin
How Bo You Bo?


Αριθμός μηνυμάτων : 2337
Τόπος : Athens / Greece
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΔευ 21 Απρ - 17:10

Εγω πιστευω (ή τουλαχιστον θελω να πιστευω-και προς το παρον δεν εχει συμβει κατι που να με αποτρεψει) οτι υπαρχει φιλια μεταξυ ενος αντρα και μιας γυναικας. Και μαλιστα, θεωρω οτι η σχεση αυτη μπορει να ειναι πιο ειλικρινης και "εντιμη" απ'ό,τι μεταξυ 2 γυναικων.
Αυτο, βεβαια, το στηριζω στην προσωπικη μου εμπειρια που μου λεει οτι ,κανοντας ενα προχειρο υπολογισμο, εχω πιο πολλους καλους φιλους παρα φιλες..Just imagine, εχω μονο 2 κολλητες και με τις υπολοιπες θα ελεγα οτι απλα παρε'ί'ζουμε ανετα ενω εχω μεν 2 κολλητους αλλα πολλους καλους φιλους που μπορω να πω και κατι παραπανω..
Δε ξερω το λογο (και δε θελω να τον ψαξω κιολας Razz ) αλλα ποτε δε τα πηγαινα και πολυ καλα με τα κοριτσια. Πάντα συνεννοουμουν πολυ καλυτερα με τα αγορια. Και εδω που τα λεμε δε το μετανιωσα γιατι δε με εχει προδωσει κανεις. Ουτε με εχει δει "αλλιως". Ενω απο καποιες "φιλες" δεν ειχα και την πιο ντομπρη συμπεριφορα..

Σε καθε περιπτωση, νομιζω οτι, οπως και στις γυναικειες φιλιες, έτσι και στη φιλια αντρα-γυναικας θα πρεπει να υπαρχουν γερες βασεις και ολα εκεινα τα στοιχεια που συνιστουν μια φιλια. Δεν θεωρω οτι εχει να κανει με το φυλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://kouventoula.catsboard.com
loraX

loraX


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 34
Τόπος : στην κοσμάρα μου...
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 9:42

Κορίνα συμφωνούμε απολύτως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
modechristo

modechristo


Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ηλικία : 34
Τόπος : galatsi -patra
Registration date : 20/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 10:22

korina Yes Clap
swsti...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://en.netlog.com/modechristo
A.R

A.R


Αριθμός μηνυμάτων : 465
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσ/νικη- Κατερινη
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 17:14

Βρε παιδια και εγω παντα συννενοουμουν πολυ καλυτερα με αγορια, και εχω φιλους μου αγορια φυσικα.και εννοειται πως δεν ειμαι υπερ των παρεων ενος μονο φυλουπ.χ μονο αγορια ή κοριτσια. Δεν εννοω οτι δεν γινεται να υπαρχει οποιαδηποτε επαφη περα απο ερωτικη μεταξυ των 2 φυλων αλλα λεω οτι παντα ή συνηθως υποβοσκει καποιο συναισθημα ελξης. Για ποσες περιπτωσεις φιλων εχετε ακουσει που στο τελος καταληγουν ζευγαρι ή ο ενας απο τους 2 γουσταρει τον αλλον? ειναι πολυ συνηθισμενα πραγματα αυτα μην με κανετε να πιστευω οτι εχω κατεβει απο αλλο πλανητη! Razz bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Τόπος : βιβλίο μαθηματικών
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 19:56

Το τόπικ ρωτάει αν υπάρχει. Όχι αν είναι ο κανόνας ούτε αν ισχύει για εμάς. Από τη στιγμή λοιπόν που κάποιοι έχουν παραδείγματα ότι υπάρχει, η απάντηση στην ερώτηση του τόπικ είναι "ναι". Κι εγώ έχω φίλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
Nemesis

Nemesis


Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 35
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 20:32

Nai uparxei..kai mporei na einai kai dunath.
asxeto apo to ti mporei na e3elix8ei sto mellon, uparxei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tirovlaxos

tirovlaxos


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ηλικία : 33
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 30/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 22:27

Nemesis έγραψε:
Nai uparxei..kai mporei na einai kai dunath.
asxeto apo to ti mporei na e3elix8ei sto mellon, uparxei

όχι δεν είναι άσχετο... ! αυτό ακριβώς συζητάμε... κάνουμε φιλίες με μακρυπρόθεσμο στόχο να προκύψει και κάτι άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kardoula

kardoula


Αριθμός μηνυμάτων : 855
Τόπος : Στον κόσμο μου, τον ξέρεις;
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤρι 22 Απρ - 22:31

Εγω πιστευω πως υπαρχει. Καλυτερα θα τα πει ενα αγορι με κοριτσι. Και πιστευω πως το αγορι θα καταλαβει καλυτερα το κοριτσι, παρα η κολητη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
y=αx+β

y=αx+β


Αριθμός μηνυμάτων : 254
Τόπος : βιβλίο μαθηματικών
Registration date : 29/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤετ 23 Απρ - 0:28

Κοίτα Μανώλη, κι εμείς στο μέλλον πρόκειται να πεθάνουμε. Αυτό δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει ανθρώπινη ζωή Wink
Όχι, δεν κάνουμε φιλίες με σκοπό στο μέλλον να προκύψει κάτι άλλο. Αλλιώς δεν θα λέγαμε ότι κάνουμε φιλίες αλλά ότι φλερτάρουμε με αργή ταχύτητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.e3iswsi.tk
Nemesis

Nemesis


Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 35
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΤετ 23 Απρ - 12:22

Egw proswpika, otan goustarw mia gunaika apo thn arxh, dn 8a thn piasw filh.
An omws ginoume filoi me kapoia tote krataw auton ton desmo filias gia oso mporw. Tis perissoteres fores tetoies filies katalhgoun se erwtikes sxeseis, h one night stand, h apla aneklplhrwtes el3eis..Auto dn nomizw na ofeiletai apokleistika stous antres(mias kai arketoi lene oti o antras pou einai filos me mia gunaika, exei apotero skopo na thn p@#$3ei sto telos) alla kai stis gunaikes.
Merikes fores vevaia tetoies filies kratane arketa xronia kai milame gia dynates filies.oxi pai3e gelase.
Dn pisteuw oti me mia gunaika mporeis na peis perissotera apoti me enan antra. Apla alla 8a peis me ton kollhto sou, 8a kaneis kafriles, 8a peis mlkies ktlp kai alla me thn kollhth sou..8a tis zhthseis mia gnwmh gia kapoia kopela pou se endiaferei(gia na pareis mia gunaikeia apopsh), 8a eisai pio truferos mazi ths, 8a psiloflertareis xwris na shmainei oti to pas sto ponhro..
Auta..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΠαρ 25 Απρ - 15:41

Μιλόντας προσωπικά...
Εγω ειχα στο παρελθον με 2 πρωην φιλες μου σχέση
Αλλα εξακολουθω να πιστευω οτι υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα-γυναικας γιατι εχω και φιλες κοπέλες που ξέρω οτι δεν προκειται ποτε να τις δω ερωτικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
Nemesis

Nemesis


Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 35
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΣαβ 26 Απρ - 12:59

forisael έγραψε:
Μιλόντας προσωπικά...
που ξέρω οτι δεν προκειται ποτε να τις δω ερωτικά!

auto to les twra pou eisai 15...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
forisael

forisael


Αριθμός μηνυμάτων : 396
Ηλικία : 31
Τόπος : Greece
Registration date : 31/03/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΣαβ 26 Απρ - 13:17

λολ λες ε;
Ωχ τι με περιμενει;;;; Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://clubs.pathfinder.gr/zeta_
Spellborn*

Spellborn*


Αριθμός μηνυμάτων : 1877
Ηλικία : 32
Τόπος : Patras/Greece
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 17:09

^ Οχι, δεν ειναι απαραιτητο.....Μαλλον θα συνεχισετε να ειστε απλως φιλοι...Ειναι δυσκολο μια πολυ καλη φιλια να εξελιχθει σε ερωτικη ελξη....Και μιλαω απο προσωπικη εμπειρια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis

Nemesis


Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 35
Registration date : 11/04/2008

Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?   Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου? Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 19:14

^dyskolo mporei..alla h dikh mou empeiria leei oti apo auto to stadio kapoia stigmh 8a perasei.
xwris na shmainei oti 8a metatrapei se erwtikh, h filikh sxesh..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πραγματική φιλία ανάμεσα σε δύο άτομα διαφορετικού φύλου?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
kouventoula.bigforumpro.com :: ΘΕΜΑΤΑ :: ΣΧΕΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: